Κατά το διήμερο του 1ου 3on3 “ Nafplio Basket Tournament” 27&28 Δεκεμβρίου στο χώρο του Κλειστού Γυμναστηρίου Ναυπλίου θα συλλέγουμε τρόφιμα τα οποία θα παραδωθούν στο Συσσίτιο της Ευαγγελίστριας. Το Συσσίτιο της Ευαγγελίστριας στηρίζει συνανθρώπους μας καθημερινά,και εμείς με αυτό τον τρόπο θα προσθέσουμε ένα μικρό λιθαράκι σε αυτήν την αξιέπαινη προσπάθεια.
Σας προσκαλούμε όλους σε αυτήν την κίνηση