Ο σύλλογός μας θα συμμετέχει σε ένα από τα καλύτερα camp της Ευρώπης στο “WINTER TRAINING CAMP 2023” στη Μαδρίτη της Ισπανίας, 25-31 Δεκεμβρίου.
Την αποστολή πλαισιώνουν ο προπονητής του συλλόγου Νίκος Κανέλλος, ο πρωταθλητής Ελλάδας και πρωταθλητής Ευρώπης Μάριος Κανέλλος, ο πρωταθλητής Ελλάδας και Κυπελλούχος Ελλάδας Φώτης Ράιδος και οι νέες και πολλά υποσχόμενες αθλήτριες του σωματείου Νεφέλη Ψυρογιάννη και Σοφίλια Μανιάτη.
Την αποστολή πλαισιώνουν η αντιπρόεδρος του συλλόγου κ. Περσιάνα Ράιδου και η ταμίας κ. Στέλλα Αγγελοπούλου
![](https://argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2023/12/406314067_18247976350228455_4146157782948037397_n.jpg)