Δεν ανέδειξε νικητή το Αχαϊκό ντέρμπι ανάμεσα στον Άρη Πατρών και τον Ατρόμητο Ζαρουχλεΐκων, με τις δύο ομάδες να μένουν στο ισόπαλο 1-1.
Για τον Άρη Πατρών σκόραρε η Δαραβέλια στο φινάλε, ενώ για τον Ατρόμητο Ζαρουχλεΐκων η Μερτή. Οι “πορτοκαλί” έχουν πολλά παράπονα, καθώς όπως υποστηρίζουν στο γκολ των γηπεδούχων δεν τηρήθηκε το fair play.
Μάλιστα πριν λίγο εξέδωσαν και σχετική ανακοίνωση που αναφέρει:
![](https://patragoal.gr/wp-content/uploads/2023/12/404907165_243323411948340_7663757745343281888_n.jpg)