Η Βούλα Πατουλίδου μιλάει αποκλειστικά στον Άγγελο Δρίτσα Εθιμοτυπική επίσκεψη στον Δήμαρχο Ναυπλιέων πραγματοποίησε η Βούλα Πατουλίδου. Η συζήτηση επιστράφηκε γύρω από θέματα αθλητισμού, αλλά και...
Θα ήθελα να συγχαρώ την ομάδα Χειροσφαίρισης του 2ου Λυκείου Άργους για την τεράστια επιτυχία τους στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα όπου κατέκτησαν την δεύτερη θέση....
Ορκίστηκε από το Δήμαρχο Ναυπλιέων Δημήτριο Ορφανό για το αξίωμα του Δημοτικού Συμβούλου, ο πρώτος επιλαχών από το δημοτικό συνδυασμό της μείζονος αντιπολίτευσης κ. Δημήτριος...