Ο Προέδρος το Δ.Σ ,το τεχνικό επιτελείο και οι ποδοσφαιριστές της ομάδας μας, σας εύχονται Χρόνια πολλά, καλές γιορτές με αγάπη, υγεία, χαρά ,ευτυχία, αισιοδοξία και πάντα με χαμόγελα, για όλο τον κόσμο!!!
Ο Προέδρος το Δ.Σ ,το τεχνικό επιτελείο και οι ποδοσφαιριστές της ομάδας μας, σας εύχονται Χρόνια πολλά, καλές γιορτές με αγάπη, υγεία, χαρά ,ευτυχία, αισιοδοξία και πάντα με χαμόγελα, για όλο τον κόσμο!!!