Την Τρίτη 19 Δεκεμβρίου, στις 18:00 το απόγευμα, σας περιμένουμε στο θεατράκι του ΟΣΕ, για να γεμίσουμε με φαναράκια τον ουρανό της πόλης, την πιο ατμοσφαιρική βραδιά του χρόνου που είναι η νύχτα των ευχών.
Μουσικά shows, χριστουγεννιάτικα happenings καθώς και ανεπανάληπτα εργαστήρια ζαχαροπλαστικής για παιδιά, θα πραγματοποιηθούν κατά την διάρκεια της εκδήλωσης, με ελεύθερη συμμετοχή.
Περισσότερες πληροφορίες: https://happyelephantevents.weebly.com/christmas.html
![](https://argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2023/12/409928275_858327639628164_635846665747924913_n-1024x690.jpg)
.
![](https://argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2023/12/409929808_858327626294832_8420826322375746779_n-1024x686.jpg)