Τελετή ορκωμοσίας του Δημάρχου , των Δημοτικών Συμβούλων , των Προέδρων και των Συμβούλων των Δημοτικών Κοινοτήτων του Δήμου Επιδαύρου πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 23 Δεκεμβρίου 2023 στην αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου του Αγίου Βασιλείου στο Λυγουριό .
Η ορκωμοσία τελέσθηκε από τον Μητροπολίτη Αργολίδος κ.κ. Νεκτάριο και από τους εφημέριους οι οποίοι ευχήθηκαν καλή θητεία στη νέα δημοτική αρχή.
Παρόντες ήταν ο βουλευτές Αργολίδας Γιάννης Ανδριανός, Ανδρέας Πουλάς,Γεώργιος Γαβρήλος ο Αντιπεριφερειάρχης Αργολίδας Γιάννης Μαντζούνης, ο Δήμαρχος Ερμιονίδας Γιάννης Γεωργόπουλος, οι νεοεκλεγείς περιφερειακοί σύμβουλοι Β Σιδέρης, Γ Μπούνος Α Γανώσης και πλήθος κόσμου που ευχήθηκαν στον νεοεκλεγέντα Δήμαρχο Επιδαύρου Τάσο Χρόνη καλή θητεία.
Δείτε παρακάτω σε βίντεο ολόκληρη την ορκωμοσία του κ.Τάσου Χρόνη και τον χαιρετισμό του:
.
![](https://argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2023/12/ARGOLIDA-PROMO-22.png)
.
![](https://argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2023/12/ARGOLIDA-PROMO-23.png)
.
![](https://argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2023/12/ARGOLIDA-PROMO-25.png)
.
![](https://argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2023/12/ARGOLIDA-PROMO-7.jpg)
.
![](https://argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2023/12/ARGOLIDA-PROMO-27.png)
![](https://argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2023/12/ARGOLIDA-PROMO-26.png)
.
![](https://argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2023/12/ARGOLIDA-PROMO-28.png)
,
![](https://argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2023/12/dhmos-epidaurou.jpg)