Συνέντευξη τύπου παραχώρησε ο πρώην Δήμαρχος Άργους Μυκηνών Δημήτρης Καμπόσος την Τρίτης 12 Μαρτίου σε κεντρικό ξενοδοχείο στο Ναύπλιο.
Θέμα ήταν η αδυναμία σύνταξης προϋπολογισμού από τη νέα Δημοτική Αρχή,μαζί με τον κ. Καμπόσο ήταν ο κ. Λιάπης επικεφαλής της λογιστικής εταιρείας που είχε αναλάβει την οικονομική διαχείριση επί δημαρχίας Καμπόσου, οι δημοτικοί σύμβουλοι Π. Σκούφης και Χ. Πετσέλης και ο κ. Δ. Σαλαπάτας.
![](https://i1.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/03/ScreenHunter-665.png?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/03/ScreenHunter-666.png?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/03/ScreenHunter-667.png?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/03/ScreenHunter-668.png?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/03/ScreenHunter-669.png?ssl=1)