Με την καθιερωμένη εκδήλωση φωταγωγήθηκε το χριστουγεννιάτικο δένδρο στο Nαύπλιο δίνοντας πλέον απόλυτα εορταστικό τόνο στην πόλη. Πολύς κόσμος στην Πλατεία Συντάγματος παρά τον βροχερό καιρό.
Το σκηνικό σήμερα κυριακή 10/12/2023, περιελάβανε την αντίστροφη μέτρηση για το άναμμα που έγινε στις 7.30 μμ, στην Πλατεία Συντάγματος σύντομο χαιρετισμό με ευχές από τον δήμαρχο Ναυπλίεων ΔΗΜ. ΚΩΣΤΟΥΡΟ.
.
![](https://i1.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231210_185113-1024x768.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231210_185206-1024x768.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231210_185541-1024x768.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231210_185552-1024x768.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231210_185555-1024x768.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2023/12/20231210_185609-1024x768.jpg?ssl=1)