Με μεγάλη επιτυχία και ζωντάνια πραγματοποιήθηκε την δευτέρα 10 ιουνίου στο κατάμεστο απο κόσμο θεατράκι του ΟΣΕ στο Ναύπλιο η λήξη μια υπεροχής σεζόν απο το Γυμναστήριο/Κέντρο σωματικής ευεξίας Περί σώματος.
Η γιορτή περιλάμβανε παράσταση παραδοσιακών χορών & επίδειξη καλλισθενικής γυμναστικής παίδων και εφήβων.
Πλήθος κόσμου απόλαυσε και χειροκρότησε με ενθουσιασμό τη ζωντάνια μικρών και μεγάλων χορευτών, που με κέφι και σεβασμό προσέφεραν.
Παρών στην εκδήλωση ηταν Η Αγγελική Παναγιωτακοπούλου πρόεδρος των Σχολικών Επιτροπών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης του Δημου Ναυπλίεων ο Αντιδήμαρχος στα Τμήματα Αδειοδότησης και Ρύθμισης Εμπορικών Δραστηριοτήτων Διαλιάτσης Δημήτριος και ο Περιφερειακός Σύμβουλος Ιωάννης Μπούνος
![](https://argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/06/ScreenHunter-2497.png)
![](https://i2.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/06/ScreenHunter-2462.png?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/06/ScreenHunter-2463.png?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/06/ScreenHunter-2464.png?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/06/ScreenHunter-2473.png?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/06/ScreenHunter-2474.png?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/06/ScreenHunter-2475.png?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/06/ScreenHunter-2476.png?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/06/ScreenHunter-2479.png?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/06/ScreenHunter-2480.png?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/06/ScreenHunter-2481.png?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/06/ScreenHunter-2483.png?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/06/ScreenHunter-2484.png?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/06/ScreenHunter-2485.png?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/06/ScreenHunter-2486.png?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/06/ScreenHunter-2494.png?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/06/ScreenHunter-2495.png?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/06/ScreenHunter-2496.png?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/06/ScreenHunter-2507.png?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/06/ScreenHunter-2508.png?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/06/ScreenHunter-2509.png?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/06/ScreenHunter-2510.png?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/06/ScreenHunter-2511.png?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/06/ScreenHunter-2516.png?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/06/ScreenHunter-2517.png?ssl=1)
![](https://argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/06/ScreenHunter-2516.png)
![](https://argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/06/ScreenHunter-2407.png)