Ύστερα από τις αρχαιρεσίες της Γενικής Συνέλευσης που έγιναν στις 3/1/2024 και σύμφωνα με ότι ορίζει το καταστατικό, το νέο Διοικητικό Συμβούλιο του Προοδευτικού Συλλόγου Λυγουριού «Ο Καββαδίας», συγκροτήθηκε σε σώμα, με την παρακάτω σύνθεση :
Πρόεδρος: Τουρλούκη Νατάσσα
Αντιπρόεδρος: Καμπίτης Κωνσταντίνος
Α΄ Γραμματέας: Μελά Γεωργία
Ταμίας: Μπαβέλας Δημήτρης
Μέλη: Καμπίτης Σταύρος
Καραμαδούκης Δημήτρης
Μαγκλάρης Γιώργος
Οψιμούλης Γιάννης
![](https://argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/01/2-1024x706.jpg)
Αναπληρωματικά μέλη: Γεώργα Άσπα και Παναγούλιας Αργύρης.
Παράλληλα, την εξελεγκτική επιτροπή και σύμφωνα με ότι ορίζει το καταστατικό απαρτίζουν οι :
Μελάς Βασίλης (του Κων.)
Μακρής Δημήτρης
Ιωάννου Στέλλα
Ο τυχερός που βρήκε το φλουρί της πρωτοχρονιάτικης πίτας και κέρδισε ένα ηχείο bluetooth , προσφορά του καταστήματος «Mobilezone» του Ανδρέα Καλούδη, τον οποίο και ευχαριστούμε πολύ, ήταν ο Κοντογιαννόπουλος Χρήστος.
Καλή χρονιά με υγεία!