Στις πρώτες του δηλώσεις ο αθλητής είπε ότι είναι ενθουσιασμένος γιατί ότι από μικρός υποστήριζε τον Ερμή και επιτέλους γίνεται το όνειρο του πραγματικότητα!
Η διάρκεια του συμβολαίου είναι για 1+ 1 (μήνα) με option από την μεριά της ομάδας.
![](https://argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/04/434818180_7343750258995736_7094365983705347275_n.jpg)
Στις πρώτες του δηλώσεις ο αθλητής είπε ότι είναι ενθουσιασμένος γιατί ότι από μικρός υποστήριζε τον Ερμή και επιτέλους γίνεται το όνειρο του πραγματικότητα!
Η διάρκεια του συμβολαίου είναι για 1+ 1 (μήνα) με option από την μεριά της ομάδας.