Ο Εθνικός Τολού είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την απόκτηση του πολύπειρου τερματοφύλακα Κατσιαούνη Σταύρου
Ο Σταύρος αγωνιζόταν μέχρι την περασμένη αγωνιστική περίοδο στον ΑΟ Ερμή Μελιγούς Κυνουρίας. Στο παρελθόν έχει αγωνιστεί σε Πανναυπλιακό, Τροιζηνιακό, Ένωση Λέρνας.
Η εμπειρία και η προσωπικότητα του Σταύρου τόσο ως παίκτης όσο και ως άνθρωπος θα βοηθήσουν στην επίτευξη των στόχων της ομάδας μας
Ο Πρόεδρος Λευτέρης Παπαδάκης και το Διοικητικό Συμβούλιο τον καλωσορίζουν στην κυανόλευκη οικογένεια και εύχονται να έχει Υγεία και πολλές επιτυχίες με την ομάδα μας!!
![](https://argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/01/273834666_5462122570482270_4384563954622836660_n.jpg)