Ο αθλητής της Α.Λ.Μ.Α. 4Χ4 Ναυπλίου, ΚΑΛΚΟΥΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ με το BMW E30 συμμετέχει αύριο 17/12/2023 στο αυτοκινητοδρόμιο των Μεγάρων, στο εορταστικό trackday αγωνιστικών αυτοκινήτων “1st Christmas Event of Champions” που διοργανώνει ο Πανελλήνιος Σύνδεσμος Μηχανοκίνητου Αθλητισμού ΠΑ.Σ.Μ.Α .
Το “1st Christmas Event of Champions” αποτελεί εκδήλωση εορταστικού & φιλανθρωπικού χαρακτήρα, με μέρος των εσόδων να αποδίδεται στο “Χαμόγελο Του Παιδιού”. Ευχόμαστε καλή επιτυχία…..
![](https://argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2023/12/53165188_2236850036374816_7474911097129009152_n.jpg)
.
![](https://argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2023/12/78495327_2776002742459540_5635797386493165568_n.jpg)