Παγκόσμια Ημέρα Περιβάλλοντος σήμερα και το ομαδικό μας ταλέντο με την ισχύ της συνεργασίας έφεραν όμορφα καλλιτεχνικά αποτελέσματα γεμάτα μηνύματα! Η Γη μας νοσεί για αυτό τα παιδιά της χάρισαν οξυγόνο και μια θαλάσσια χελώνα καρέτα καρέτα κινδυνεύει λόγω μίας πλαστικής σακούλας…
Γιατί αν δεν είναι η Τέχνη ο πιο δημιουργικός τρόπος διδασκαλίας, τότε ποιος είναι;;;
Οι αιτήσεις για VOUCHER ώστε να συμμετέχουν ΔΩΡΕΑΝ τα παιδιά σας στα εργαστήρια του ΚΔΑΠ Ναυπλίουξεκινούν σε λίγες εβδομάδες. ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΤΕ την Φόρμα που ακολουθεί για να σας ενημερώσουμε σχετικά:
https://docs.google.com/…/1FAIpQLScnksNFlULlcv…/viewform
![](https://argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/06/444138184_1571765050326565_3122654832298067041_n-875x720.jpg)