Η ΑΛΑ Κορινθίας διοργανώνει το Σαββατοκύριακο 15 & 16 Ιουνίου το 20ό Ράλλυ Κορίνθου, έναν αγώνα που επιστρέφει έπειτα από 3 χρόνια και πάλι στον κορυφαίο θερμό του Ελληνικού motorsport, το 60o Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ράλλυ Χώματος 2024, σύμφωνα με το αγωνιστικό πρόγραμμα της ΟΜΑΕ.
Έπειτα και από την έκβαση του Ολυμπιακού Ράλλυ, το πρωτάθλημα «έχει πάρει φωτιά», με αποτέλεσμα το 20ό Ράλλυ Κορίνθου, το οποίο αναμένεται να προσελκύσει και συμμετοχές από το εξωτερικό, να παρουσιάζει μεγάλο ενδιαφέρον. Διαβάστε περισσότερα στην ιστοσελίδα της ΟΜΑΕ: https://tinyurl.com/rkorinthou24
![](https://argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/05/436109747_858203463002370_6367511937445379038_n-339x720.jpg)