Το απόγευμα της Τρίτης 19 Μαρτίου παρευρέθηκα στα Κεντρικά γραφεία της Νέας Δημοκρατίας ,μετά από πρόσκληση του Τομέα Αθλητισμού και της τομεάρχη Ντόρα Πάλλη για συμμετοχή σε ανοιχτή συζήτηση με θέμα: «Το Μέλλον του Ελληνικού Αθλητισμού», παρουσία του Ιωάννη Βρούτση Αναπληρωτή Υπουργού Παιδείας, Θρησκευμάτων & Αθλητισμού.
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/03/432766708_10229386736527220_2064035504325406789_n-768x1024.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/03/432784122_10229386735807202_4514710460451752258_n-1024x768.jpg)
Ακολούθησε μια πολύ ενδιαφέρουσα συζήτηση, ενημέρωση και τοποθετήσεις φορέων αθλητισμού, παραγόντων, Ολυμπιονικών, Παραολυμπιονικών και αθλητών, με απαντήσεις σε καίρια αθλητικά ζητήματα.
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/03/432952233_10229386735647198_7605024752864354894_n-768x1024.jpg)
![](https://argolidatv.gr/wp-content/uploads/2024/03/432888868_10229386736127210_677735743139799738_n-1024x768.jpg)